World of Warcraft Guild Hosting (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: error
az: səhv

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: mail
az: poçt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Log in
az: Loqin

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Blocks
az: Bloklar

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
