World of Warcraft Guild Hosting (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Focus
gu: કેન્દ્રિત

en: edit user
gu: ઉપયોગકર્તા સંપાદન

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: error
gu: ભુલ

en: cron
gu: ક્રોન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: ago
gu: પહેલા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Account
gu: ખાતુ
