World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: error
hr: greška

en: Go
hr: Idi

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: mail
hr: pošta

en: Updated
hr: Osvježeno

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Log in
hr: Prijava

en: Order
hr: Redoslijed

en: Level
hr: Nivo

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Usage
hr: Upotreba

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Account
hr: Račun

en: filter
hr: pročisti

en: Asc
hr: Uzlazno
