World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Focus
mr: दृष्टीक्षेप

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Register
mr: नोंदणी

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: error
mr: तृटी

en: cron
mr: कोर्ण (Corn)

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: remove
mr: मिटवा

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: mail
mr: मेल

en: Updated
mr: सुधारित

en: All
mr: सर्व

en: Photos
mr: छायाचित्र

en: Owner
mr: मालक

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Account
mr: खाते
