World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha10) - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: Focus
hu: Fókusz

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: error
hu: hiba

en: cron
hu: időzítő

en: Go
hu: Mehet

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: remove
hu: eltávolítás

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: mail
hu: levél

en: Updated
hu: Frissítve

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: All
hu: Mind

en: Realm
hu: Hatáskör

en: Photos
hu: Fényképek

en: Date Created
hu: Létrehozás dátuma

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Class
hu: Osztály

en: Order
hu: Rendelés

en: Level
hu: Szint

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: normal
hu: általános

en: Rank
hu: Helyezés

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: ago
hu: óta

en: Features
hu: Jellemzők

en: icon
hu: ikon

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Usage
hu: Használat

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Offset
hu: Eltolás

en: German
hu: német

en: Russian
hu: orosz

en: Account
hu: Saját adatok

en: not set
hu: nincs beállítva

en: teaser
hu: bevezető

en: filter
hu: szűrő

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Posted By
hu: Beküldte

en: Energy
hu: Energia

en: Custom content
hu: Egyéni tartalom

en: Asc
hu: Növ

en: Achievements
hu: Eredmények

en: popup
hu: felugró

en: Monday:
    Tuesday:
    Wednesday:
    Thursday:
    Friday:
    Saturday:
    Sunday:
hu: Hétfő:
    Kedd:
    Szerda:
    Csütörtök:
    Péntek:
    Szombat:
    Vasárnap:
