World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha11) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Focus
eo: Fokuso

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: error
eo: eraro

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: View
eo: Vidu

en: mail
eo: poŝto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: normal
eo: normala

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Features
eo: Ecoj

en: icon
eo: bildsimbolo

en: Apply
eo: Apliku

en: Blocks
eo: Blokoj

en: German
eo: Germana

en: Russian
eo: Rusa

en: Account
eo: Konto

en: filter
eo: filtro

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
