World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha11) - en to it translation catalogue (54 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Register
it: Registrati

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: more
it: altro

en: error
it: errore

en: Go
it: Vai

en: view
it: mostra

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: remove
it: rimuovi

en: View
it: Visualizza

en: Display
it: Visualizzazione

en: mail
it: e-mail

en: All
it: Tutti

en: Photos
it: Foto

en: Desc
it: Disc

en: Owner
it: Proprietario

en: !time ago
it: !time fa

en: Log in
it: Accedi

en: Class
it: Classe

en: Order
it: Ordina

en: Level
it: Livello

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Sort by
it: Ordina per

en: normal
it: normale

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Features
it: Funzionalità

en: Completed
it: Completato

en: Apply
it: Applica

en: Blocks
it: Blocchi

en: Usage
it: Utilizzo

en: User profile
it: Profilo utente

en: Offset
it: Scostamento

en: German
it: Tedesco

en: Russian
it: Russo

en: Account
it: Profilo

en: not set
it: non impostato

en: filter
it: filtro

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Posted By
it: Inserito da

en: Custom content
it: Contenuto personalizzato

en: @count members
it: @count membri
