World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha11) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: error
jv: salah

en: Go
jv: Nuju

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: mail
jv: serat

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: !time ago
jv: !time kepungkur

en: Order
jv: Urutan

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Blocks
jv: Blok

en: Russian
jv: Russia

en: Account
jv: Akun

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
