World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (68 entries)

en: Focus
ru: Фокус

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Register
ru: Регистрация

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: more
ru: ещё

en: error
ru: ошибка

en: Go
ru: Пуск

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: remove
ru: удалить

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: mail
ru: почта

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: All
ru: Все

en: Realm
ru: Область

en: Date Created
ru: Дата создания

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: !time ago
ru: !time назад

en: Log in
ru: Войти

en: Class
ru: Класс

en: Order
ru: Порядок

en: Level
ru: Уровень

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: normal
ru: обычный

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Features
ru: Особенности

en: icon
ru: иконка

en: Search by name
ru: Поиск по имени

en: banner
ru: баннер

en: Completed
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Blocks
ru: Блоки

en: Usage
ru: Использование

en: Display as
ru: Показать, как

en: User profile
ru: Профиль пользователя

en: Offset
ru: Пропустить

en: German
ru: Немецкий

en: Russian
ru: Русский

en: Account
ru: Учётная запись

en: not set
ru: не установлено

en: Header Text
ru: Текст заголовка

en: teaser
ru: Заголовки с сопроводительными надписями

en: validate
ru: проверить

en: filter
ru: фильтр

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Posted By
ru: Добавлено

en: Custom content
ru: Пользовательское содержимое

en: Progression
ru: Прогресс

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Achievements
ru: Достижения

en: View
ru: Просмотр

en: @count members
ru: @count участников
