World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha12) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Focus
eu: Fokatze

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: error
eu: errorea

en: Go
eu: Joan

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: mail
eu: posta

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: !time ago
eu: duela !time

en: Log in
eu: Sartu

en: Order
eu: Ordena

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: normal
eu: arrunta

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Completed
eu: Osatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Usage
eu: Erabilera

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: German
eu: Alemanera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Account
eu: Kontua

en: filter
eu: iragazi

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Custom content
eu: Eduki pertsonalizatua

en: Asc
eu: Goraka

en: View
eu: Bistaratu

en: Monday:
    Tuesday:
    Wednesday:
    Thursday:
    Friday:
    Saturday:
    Sunday:
eu: Astelehena:
    Asteartea:
    Asteaskena:
    Osteguna:
    Ostirala:
    Larunbata:
    Igandea:
