World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha12) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Focus
gl: Foco

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: error
gl: erro

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: mail
gl: correo

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: All
gl: Todo

en: Owner
gl: Propietario

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Class
gl: Clase

en: Order
gl: Orde

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Completed
gl: Completado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Usage
gl: Uso

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Offset
gl: Desprazamento

en: German
gl: Alemán

en: Russian
gl: Ruso

en: Account
gl: Conta

en: filter
gl: filtro

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
