World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha13) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Focus
ug: ڧوكۇس

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: All
ug: ھەممە

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Log in
ug: كىرىش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: German
ug: گرمانچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: filter
ug: سۈزۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى
