World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha15) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Focus
fi: Aktivointi

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: error
fi: virhe

en: cron
fi: cron-ajastin

en: Go
fi: Mene

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: remove
fi: poista

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: mail
fi: posti

en: All
fi: Kaikki

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Owner
fi: Omistaja

en: !time ago
fi: !time sitten

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Class
fi: Luokka

en: Order
fi: Järjestys

en: Level
fi: Taso

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: normal
fi: normaali

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Completed
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Usage
fi: Käyttö

en: Display as
fi: Näytä

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: German
fi: saksa

en: Russian
fi: venäjä

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: not set
fi: ei asetettuna

en: filter
fi: suodatin

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Custom content
fi: Kustomoitu sisältö
