World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha15) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Focus
he: פוקוס

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: error
he: שגיאות

en: Go
he: קדימה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: mail
he: דואר

en: All
he: הכל

en: Realm
he: תחום

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: !time ago
he: לפני !time

en: Log in
he: כניסה

en: Order
he: סידור

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: normal
he: רגילה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Features
he: פיצ'רים

en: Completed
he: נשלם

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Usage
he: שימוש

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Offset
he: היסט

en: German
he: גרמנית

en: Russian
he: רוסית

en: Account
he: חשבון

en: not set
he: לא נקבע

en: filter
he: סינון

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Custom content
he: תוכן מותאם אישית

en: Asc
he: סדר עולה
