World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha15) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: error
km: កំហុស

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: mail
km: សំបុត្រ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: Log in
km: ចូល

en: Order
km: លំដាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Account
km: គណនី

en: filter
km: តម្រង
