World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha15) - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Inschrijven

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: error
nl: fout

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: mail
nl: e-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: All
nl: Alle

en: Photos
nl: Foto's

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Log in
nl: Inloggen

en: Class
nl: Klasse

en: Order
nl: Volgorde

en: Level
nl: Niveau

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: normal
nl: normaal

en: Rank
nl: Rang

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: icon
nl: pictogram

en: Completed
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Usage
nl: Gebruik

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: German
nl: Duits

en: Russian
nl: Russisch

en: Health
nl: Gezondheid

en: not set
nl: niet ingesteld

en: Date Completed
nl: Einddatum

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Posted By
nl: Geplaatst door

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Achievements
nl: Prestaties

en: @count members
nl: @count leden
