World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha15) - en to pt translation catalogue (58 entries)

en: Focus
pt: Foco

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Register
pt: Registro

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: more
pt: mais

en: error
pt: erro

en: Go
pt: Ir

en: view
pt: ver

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: remove
pt: remover

en: View
pt: Ver

en: Display
pt: Exibição

en: mail
pt: e-mail

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: All
pt: Tudo

en: Photos
pt: Fotos

en: Desc
pt: Decrescente

en: Owner
pt: Proprietário

en: !time ago
pt: !time atrás

en: Log in
pt: Entrar

en: Class
pt: Classe

en: Order
pt: Pedido

en: Level
pt: Nível

en: Defaults
pt: Padrões

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: icon
pt: ícone

en: Completed
pt: Concluído

en: Apply
pt: Aplicar

en: Blocks
pt: Blocos

en: Usage
pt: Uso

en: Display as
pt: Mostrar como

en: User profile
pt: Perfil do usuário

en: Offset
pt: Deslocamento

en: German
pt: Alemão

en: Russian
pt: Russo

en: Account
pt: Conta

en: not set
pt: não definido

en: filter
pt: filtro

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Posted By
pt: Publicado por

en: Custom content
pt: Conteúdo personalizado

en: user:
pt: usuário:

en: Asc
pt: Ascendente

en: Achievements
pt: Conquistas

en: View
pt: Ver
