World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha16) - en to kn translation catalogue (43 entries)

en: Focus
kn: ಫೋಕಸ್

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: error
kn: ದೋಷ

en: cron
kn: ಕ್ರಾನ್

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Photos
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Health
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Energy
kn: ಶಕ್ತಿ
