World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha16) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Register
ro: Înscriere

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: error
ro: eroare

en: Go
ro: Mergi

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: remove
ro: elimină

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: mail
ro: mesaj

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Class
ro: Clasă

en: Order
ro: Comandă

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Features
ro: Caracteristici

en: Completed
ro: Finalizată

en: Apply
ro: Aplică

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Usage
ro: Utilizare

en: User profile
ro: Profil utilizator

en: Offset
ro: Decalaj

en: German
ro: Germană

en: Russian
ro: Rusă

en: Account
ro: Cont

en: not set
ro: nu este setat

en: filter
ro: filtru

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
