World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha17) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: error
cs: chyba

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: mail
cs: pošta

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Class
cs: Třída

en: Level
cs: Úroveň

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: normal
cs: normální

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: icon
cs: ikona

en: Completed
cs: Dokončené

en: Apply
cs: Použít

en: Blocks
cs: Bloky

en: Usage
cs: Použití

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Offset
cs: Posun

en: German
cs: Německy

en: Russian
cs: Rusky

en: Account
cs: Účet

en: not set
cs: nenastaveno

en: filter
cs: filtr

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: View
cs: Zobrazit
