World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha17) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: filter
dz: ཚགས་མ།
