World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha17) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Focus
lv: Fokuss

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: error
lv: kļūda

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: mail
lv: pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: All
lv: Visi

en: Realm
lv: Valstība

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Order
lv: Secība

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: normal
lv: normāla

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: German
lv: Vācu

en: Russian
lv: Krievu

en: Account
lv: Konts

en: not set
lv: nav iestatīts

en: filter
lv: filtrs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
