World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Focus
bs: Fokus

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: error
bs: greška

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: All
bs: Sve

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Account
bs: Korisnički račun
