World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: error
sq: gabim

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Account
sq: Profili

en: filter
sq: filtri
