World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha20) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Go
ca: Vés-hi

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: mail
ca: correu

en: All
ca: Tot

en: Realm
ca: Paradigma

en: Photos
ca: Fotografies

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Owner
ca: Propietari

en: !time ago
ca: fa !time

en: Log in
ca: Entra

en: Class
ca: Classe

en: Order
ca: Ordre

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Completed
ca: Completat

en: Apply
ca: Aplica

en: Blocks
ca: Blocs

en: Usage
ca: Ús

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Offset
ca: Desplaçament

en: German
ca: Alemany

en: Russian
ca: Rus

en: Account
ca: Compte

en: not set
ca: no establert

en: teaser
ca: resum

en: filter
ca: filtre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: @count members
ca: @count membres
