World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha20) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: error
ka: შეცდომა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Display
ka: ჩვენება

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: German
ka: გერმანული

en: - All -
ka: - ყველა -
