World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha20) - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Focus
pa: ਫੋਕਸ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
