World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha21) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: error
et: veateade

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: mail
et: e-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Log in
et: Sisene

en: Class
et: Klass

en: Order
et: Järjestus

en: Level
et: Tase

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: normal
et: tavaline

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Features
et: Omadused

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Devel
et: Arendus

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Offset
et: Nihe

en: German
et: Saksa keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Account
et: Konto

en: not set
et: pole määratud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Asc
et: Kasvav
