World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha21) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: !time ago
ga: !time ó shin

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Order
ga: Ordú

en: English
ga: Béarla

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
