World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha21) - en to is translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Register
is: Nýskráning

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: error
is: villa

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: remove
is: fjarlægja

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: mail
is: póstur

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: All
is: Allt

en: Photos
is: Myndir

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: Owner
is: Eigandi

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Order
is: Pöntun

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Completed
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Blocks
is: Blokkir

en: German
is: Þýska

en: Russian
is: Rússneska

en: Account
is: Aðgangur

en: filter
is: sía

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Custom content
is: Sértækt innihald
