World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha21) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: mail
si: ලියුම

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
