World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha21) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Focus
sk: Fokus

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: error
sk: chyba

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: mail
sk: pošta

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Photos
sk: Fotografie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: !time ago
sk: pred !time

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Class
sk: Trieda

en: Order
sk: Poradie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: normal
sk: normálny

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Completed
sk: Ukončená

en: Apply
sk: Použiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Usage
sk: Využitie

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Offset
sk: Ofset

en: German
sk: Nemčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Account
sk: Účet

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
