World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha21) - en to ta translation catalogue (41 entries)

en: Focus
ta: குவிமையம்

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: error
ta: பிழை

en: cron
ta: கிரான்

en: Go
ta: செல்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: !time ago
ta: !time முன்னால்

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Order
ta: வரிசை

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Account
ta: கணக்கு

en: not set
ta: அமைக்கப்படவில்லை

en: filter
ta: வடிகட்டி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
