World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (50 entries)

en: Focus
fa: تمرکز کردن

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: error
fa: خطا

en: cron
fa: کرون

en: Go
fa: برو

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: remove
fa: حذف

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: mail
fa: فرستادن

en: Updated
fa: به‌روز

en: All
fa: همه

en: Realm
fa: ناحیه

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Log in
fa: ورود

en: Class
fa: کلاس

en: Order
fa: سفارش

en: Level
fa: سطح

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: normal
fa: معمولی

en: ago
fa: پیش

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Apply
fa: تایید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Usage
fa: کاربرد

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: Offset
fa: جابجایی

en: Account
fa: حساب

en: filter
fa: فیلتر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Custom content
fa: محتوای سفارشی

en: Asc
fa: صعودی
