World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: error
af: fout

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: mail
af: e-pos

en: All
af: Alle

en: Log in
af: Teken in

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: Account
af: Rekening

en: filter
af: filtreer

en: - All -
af: - Alle -
