World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: error
be: памылка

en: cron
be: крон

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: mail
be: пошта

en: Updated
be: Абноўлена

en: All
be: Усе

en: Owner
be: Уладальнік

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Order
be: Парадак

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Account
be: Акаўнт

en: filter
be: фільтр
