World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: error
bg: грешка

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: mail
bg: поща

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Log in
bg: Вход

en: Order
bg: Поръчка

en: Apply
bg: Търси

en: Blocks
bg: Блокове

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Account
bg: Акаунт

en: filter
bg: филтър
