World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Custom content
bo: རང་བཟོའི་ནང་དོན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
