World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: error
cy: gwall

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: mail
cy: post

en: Updated
cy: Newidwyd

en: All
cy: I gyd

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Order
cy: Trefn

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Blocks
cy: Blociau

en: Offset
cy: Ongli

en: Account
cy: Cyfrif

en: filter
cy: hidlydd

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
