World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Focus
sl: Fokus

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: error
sl: napaka

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: mail
sl: pošta

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Owner
sl: Lastnik

en: Log in
sl: Prijava

en: Order
sl: Vrstni red

en: normal
sl: normalna

en: Blocks
sl: Bloki

en: Account
sl: Račun
