World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: View
sr: Преглед

en: Log in
sr: Пријави се

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено
