World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha7) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: error
el: σφάλμα

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: remove
el: αφαίρεση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: All
el: Όλες

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Log in
el: Είσοδος

en: Class
el: Κλάση

en: Order
el: Σειρά

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Usage
el: Χρήση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: not set
el: μη ορισμένο

en: filter
el: φίλτρο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
