World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha7) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: Account
se: konto

en: Tid
se: Áigi

en: filter
se: sirre
