World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha9) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Log in
ps: ننوتون

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: - All -
ps: - ټول -
