World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (52 entries)

en: Focus
sv: Fokus

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Register
sv: Registrera

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: error
sv: fel

en: cron
sv: schemalagda aktiviteter

en: Go
sv: Gå till

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: remove
sv: ta bort

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: mail
sv: e-post

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: All
sv: Alla

en: Realm
sv: Sfär

en: Photos
sv: Foton

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Log in
sv: Logga in

en: Class
sv: Klass

en: Order
sv: Ordning

en: Level
sv: Nivå

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ago
sv: sedan

en: Features
sv: Funktioner

en: icon
sv: ikon

en: Completed
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Blocks
sv: Block

en: Usage
sv: Användning

en: User profile
sv: Användarprofil

en: Offset
sv: Kompensera

en: Account
sv: Konto

en: not set
sv: ej satt

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Custom content
sv: Anpassat innehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: @count members
sv: @count medlemmar
