World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-unstable1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Log in
mk: Најави ме

en: Blocks
mk: Блокови

en: filter
mk: филтер

en: - All -
mk: - Сите -
