World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: cron
oc: prètzfait planificat (cron)

en: Go
oc: Anatz

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: remove
oc: suprimir

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: mail
oc: corrièr electronic

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: All
oc: Tot

en: Owner
oc: Proprietari

en: Log in
oc: Se connectar

en: Order
oc: Òrdre

en: Level
oc: Nivèl

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: ago
oc: i a

en: Features
oc: Foncionalitats

en: banner
oc: bandièra

en: Apply
oc: Aplicar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: Footer Text
oc: Tèxte del pè de pagina

en: Header Text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: filter
oc: filtre

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
