World of Warcraft Guild Hosting (7.x-2.0-unstable1) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Focus
th: โพกัส

en: edit user
th: แก้ไขข้อมูลผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: error
th: ผิดพลาด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: remove
th: เอาออก

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: mail
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Blocks
th: บล็อค

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Other Information
th: รายละเอียดเพิ่มเติม

en: filter
th: ตัวกรอง
