World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Focus
da: Fokus

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Register
da: Opret konto

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: error
da: fejl

en: Go
da: Skift

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: remove
da: fjern

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: All
da: Alle

en: Realm
da: Område

en: Photos
da: Billeder

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Log in
da: Log ind

en: Class
da: Klasse

en: Order
da: Rækkefølge

en: Level
da: Niveau

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: ago
da: siden

en: Completed
da: Gennemført

en: Apply
da: Udfør

en: Blocks
da: Blokke

en: Usage
da: Brug

en: Devel
da: Udvikling

en: User profile
da: Brugerprofil

en: Offset
da: Forskydning

en: German
da: Tysk

en: Russian
da: Russisk

en: Account
da: Konto

en: not set
da: ikke sat

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Custom content
da: Brugerdefineret indhold

en: Asc
da: Stigende

en: @count members
da: @count medlemmer
