World of Warcraft Guild Hosting (7.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (79 entries)

en: Focus
uk: Фокус

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: feed
uk: потік

en: more
uk: ще

en: error
uk: помилка

en: cron
uk: крон

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: mail
uk: пошта

en: Updated
uk: Оновлено

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Photos
uk: Фотографії

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Log in
uk: Вхід

en: Class
uk: Клас

en: full
uk: повний

en: Order
uk: Послідовність

en: Level
uk: Рівень

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: normal
uk: звичайно

en: Rank
uk: Ранґ

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: ago
uk: тому

en: Features
uk: Властивості

en: icon
uk: значок

en: Search by name
uk: Пошук по імені

en: banner
uk: баннер

en: Completed
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Blocks
uk: Блоки

en: Usage
uk: Використання

en: Display as
uk: Показати, як

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: Offset
uk: Зміщення

en: German
uk: Німецька

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Health
uk: Здоров'я

en: not set
uk: не задане

en: Header Text
uk: Текст заголовка

en: Friends
uk: Друзі

en: Last Login
uk: Останній вхід

en: filter
uk: фільтр

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Energy
uk: Енергія

en: Custom content
uk: Власний вміст

en: user:
uk: користувач:

en: Progression
uk: Градієнт

en: Asc
uk: Зрост

en: Strength
uk: Сила

en: popup
uk: контекстне вікно

en: View
uk: Перегляд

en: @count members
uk: Учасників: @count

en: Modes
uk: Режими

en: Int
uk: Ціле
